- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Slevy

SLEVY A ZVÝHODNĚNÍ NA PŘEDPLATNÉM A VSTUPNÉM

Slevy na vstupném lze uplatnit na vlastní inscenace obou divadelních scén – v Městském divadle v Mostě a v Divadle rozmanitostí v Mostě. Slevy se nevztahují na hostující či zadaná představení a představení v rámci pronájmu divadla.

Vstupenky zakoupené se slevou jsou nepřenosné.

Slevy není možné kombinovat!! SLEVY NA POKLADNĚ HLASTE PROSÍM PŘEDEM!!

  • 10%  sleva pro držitele klubové karty SPHERE (po předložení klubové karty)
  • 20%  sleva „premiumrbclub“ je poskytována klientům Raiffeisen banky při platbě platební kartou s logem RB na reprízy inscenací MDM a DR. Omezení: jednou platební kartou lze uhradit maximálně 6 vstupenek se slevou 20 %
  • 25% sleva na vstupném na premiéry inscenací MDM pro seniory nad 60 let po předložení OP a pro studenty po předložení studentského průkazu
  • 30% sleva pro držitele Seniorpasu na reprízy inscenací MDM
  • 30% sleva pro držitele karty věrnostního Central Klubu Most na inscenace činohry MDM uvedené v newsletteru OC Central
  • 40% sleva na předplatném a vstupném na reprízy inscenací MDM pro seniory nad 60 let po předložení OP,  neplatí pro Divadlo rozmanitostí.
  • 50%  sleva pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P z ceny předplatného a vstupného. Tato sleva je poskytována rovněž osobám doprovázejícím držitele průkazu ZTP/P
  • 50% sleva pro nezaměstnané na reprízy inscenací MDM a DR po předložení potvrzení o nezaměstnanosti s razítkem ÚP a OP
  • 50% sleva pro děti a studenty na předplatném a vstupném na reprízy inscenací MDM po předložení studentského průkazu (neplatí pro školní představení)

DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte originální dárek? Tak čtěte pozorně - Městské divadlo v Mostě připravilo pro všechny své příznivce a všechny, kteří hledají originální dárek nejen na Vánoce, DÁRKOVÉ POUKAZY na inscenace MDM a dovozová představení dle vlastního výběru.

Poukazy jsou cenově rozlišeny s platností po dobu jednoho kalendářního roku v hodnotě 350, 500, 700 a 1000 Kč.

Dárkové poukazy jsou výborným a již osvědčeným tipem na originální dárek, který můžete využít celoročně!

FAN CLUB TICKET 10

Fan Club TicketMimořádná akce s názvem FAN CLUB TICKET 10 přichází s neuvěřitelně výhodnou nabídkou cen vstupenek! O co tedy jde? Deset minut před začátkem vlastního představení činohry MDM (netýká se představení pro školy ani dovozových představení) bude mít prvních 10 diváků následující ceny vstupenek: první divák - 10 Kč, druhý divák - 20 Kč, třetí divák - 30 Kč, čtvrtý - 40 Kč atd. I desátý divák ve hře nakoupí výhodně - za 100 Kč. Akce s názvem FAN CLUB TICKET 10 platí vždy u předem vybraných představení, která budou označena logem akce.

Představení na další měsíce vždy včas uveřejníme na propagačních materiálech označených "razítkem" - logem akce. Sleva platí pouze pro vstupenky na volný prodej, nikoliv na rezervaci. Samotná praxe vypadá tak, že diváci, kteří se budou chtít zúčastnit akce FAN CLUB TICKET 10 se nahlásí před představením v pokladně MDM. Buďte tedy ve střehu a sledujte náš program, webové stránky i propagační materiály.

2 v 1

Akci 2 v 1 zavádíme několikrát během sezony - na vytipovaná představení lze zakoupit dvě vstupenky za cenu jedné! Doporučujeme pravidelně sledovat program.