Divadlo Rozmanitostí
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ

Scéna, kostýmy, loutky: Kateřina Baranowska
Hudební úprava a nastudování: Tomáš Alferi

Hrají:

Rytíř Brtník: Petr Rak
Leontýnka: Kamila Raková
Jenda:Václav Hoskovec
Pilátová: Jitka Raková
Jouza: Josef Wiesner
Pan učitel: Tomáš Alferi
Vendelín:Quido Kublák
Helena: Ema Turnová
Hana: Tereza Karásková
Pan starosta: Pavel Zikmund


Fotogalerie

Autor: Jiří Melíšek, Zdeněk Svěrák
Režie: Jiří Kraus

Představení Divadla rozmanitostí Ať žijí duchové je inscenováno volně podle všem známého filmu. Divadlo ovšem nabízí zcela nový pohled, zkrátka starý známý příběh v novém kabátě. Divák a doufáme, že nejen dětský, uvidí na vlastní oči neuvěřitelná kouzla, uslyší živě hranou hudbu a zpívající i tancující loutky a herce. Vznikne podívaná pro děti, táty, mámy a vůbec všechny, kteří se budou chtít zasmát, pobavit a ti starší třeba i trochu zavzpomínat.

Premiéra: 11. února 2012 v Divadle rozmanitostí.

Vstupné v rámci Divadelního léta na Hněvíně: 200 Kč, děti 100 Kč.

Platba vstupenek je možná pouze v hotovosti. Zakoupené vstupenky se nevztahují na konkrétní místa. Vzhledem k tomu, že se představení hraje pod širým nebem, může být z důvodu špatného počasí posunut začátek představení.
Představení také může být (opakovaně) přerušeno. Bude-li představení pro nepříznivé počasí úplně zrušeno, bude divákům vráceno vstupné. V případě, že bude odehrána alespoň polovina představení, vstupné se nevrací. Děkujeme za pochopení.

Pro děti od 3 let.
Představení trvá 70 minut.