- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Slevy

  • 30% sleva pro členy Central klubu Most na vlastní inscenace činohry Městského divadla v Mostě uvedené v newsletteru OC Central .
  • 30% sleva pro držitele SENIORPASU na reprízy inscenací Městského divadla v Mostě.
  • 50% sleva – pro držitele průkazu ZTP a ZTP- P ze základní ceny předplatného a vstupného. Tato sleva je poskytována rovněž osobám doprovázejícím držitele průkazu ZTP-P, platí na celý program MDM a Divadla rozmanitostí
  • 50% sleva - pro studenty - týká se Předplatného a repríz inscenací činohry MDM / neplatí pro školní představení.
  • 40% sleva - pro seniory nad 60 let - neplatí pro Divadlo rozmanitostí a dovozová představení
  • 50% sleva pro nezaměstnané - po předložení OP a průkazu z Úřadu práce - platí pro reprízy MDM i Divadla rozmanitostí
  • Klubové karty SPHERE, poukázky Sodexho PASS, kupony UNIŠEK a karty BENEFITY je možné uplatnit pouze na vlastní představení Městského divadla v Mostě a Divadla rozmanitostí

DÁRKOVÉ POUKAZY - Darujte divadelní zážitek!

Hledáte originální dárek? Tak čtěte pozorně - Městské divadlo v Mostě připravilo pro všechny své příznivce a všechny, kteří hledají originální dárek nejen na vánoce, DÁRKOVÉ POUKAZY na libovolné reprízy činohry MDM dle vlastního výběru za zvýhodněné ceny! Poukazy jsou cenově a obsahově rozlišeny s platností po dobu jednoho kalendářního roku v hodnotě 250, 350 a 600 Kč. Dárkové poukazy jsou výborným a již osvědčeným tipem na originální dárek, který můžete využít celoročně!

FAN CLUB TICKET 10

Fan Club TicketMimořádná akce s názvem FAN CLUB TICKET 10 přichází s neuvěřitelně výhodnou nabídkou cen vstupenek! O co tedy jde? Deset minut před začátkem vlastního představení činohry MDM (netýká se představení pro školy ani dovozových představení) bude mít prvních 10 diváků následující ceny vstupenek: první divák - 10 Kč, druhý divák - 20 Kč, třetí divák - 30 Kč, čtvrtý - 40 Kč atd. I desátý divák ve hře nakoupí výhodně - za 100 Kč. Akce s názvem FAN CLUB TICKET 10 platí vždy u předem vybraných představení, která budou označena logem akce.

Představení na další měsíce vždy včas uveřejníme na propagačních materiálech označených "razítkem" - logem akce. Sleva platí pouze pro vstupenky na volný prodej, nikoliv na rezervaci. Samotná praxe vypadá tak, že diváci, kteří se budou chtít zúčastnit akce FAN CLUB TICKET 10 se nahlásí před představením v pokladně MDM. Buďte tedy ve střehu a sledujte náš program, webové stránky i propagační materiály.

2 v 1

Akci 2 v 1 zavádíme několikrát během sezony - na vytipovaná představení lze zakoupit dvě vstupenky za cenu jedné! Doporučujeme pravidelně sledovat program.