- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Z divadelního zákulisí - květen 2014

POZOR AKCE 2 v 1!
V měsíci červnu nabízíme mimořádnou akci 2 v 1! Přijdete- li tedy do divadla ve dvou, zaplatíte vstupné za jednoho! Akce 2 v 1 se tedy týká těchto představení: 4.6. - Platit se nebude, 10. 6. - Dokonalá svatba a 17.6. - derniéry Bez roucha. Vřele doporučujeme!

Letní OPEN AIR AKCE divadla zveřejníme už brzy na úvodní straně. Začínáme na Hněvíně!

Nové tváře jsou postupně k vidění na mosteckém jevišti - mladý Josef Láska rošířil činoherní soubor poprvé v hudební frašce Platit se nebude, Filip Kráčmar v Tajemném hradu v Karpatech a Zbyšek Humpolec se teprve objeví v satirické hře Herkules a Augiášův chlív 20. června.

Hned po prázdninách se do mostecké činohry vrací po mateřské dovolené herečka Martina Rousová / dříve Šimíčková /. Diváci ji budou moci po delší pauze vidět v komediích Sluha dvou pánů a Elling a Kjell.

Oblíbenou rubriku Divadelní mosty můžete číst pravidelně na úvodní straně vlevo dole.

DIVADELNÍ KOPAČKA 2014 má své vítěze! Pořadatel - MDM - bodoval na celé čáře! Více se dozvíte na úvodní straně.

REGINA A JEJÍCH PADESÁT ….
O tom, co prožila i neprožila herečka REGINA RAZOVOVÁ v mosteckém divadle za 50 sezon se dozvíte v neděli
18. května v 18.00 hodin na Komroní scéně.
Hrají, zpívají i tančí: VÁCLAV A JAN NECKÁŘOVI, Jakub Dostál, Vít Herzina, Jiří Kraus, Andrea Traganová, Zita Benešová, Michaela Krausová, Radim Madeja. Doporučujeme včasné rezervace vstupenek!

Herecký manželský pár Zita a Jan Benešovi oznámili radostnou událost. K desetiletému výročí svatby si nadělili mimořádný dárek - v září totiž očekávají narození svého druhého potomka! Nejen k miminku gratulujeme!


Pohádkovou inscenaci O šípkové Růžence, kterou na motivy klasické pohádky napsal Vlastimil Novák, uvede MDM v pátek 9. května v 18.00 hodin NAPOSLEDY VEČER PRO VEŘEJNOST. V režii Jiřího Krause uvidíte v hlavních rolích naposledy Hanu Marii Marouškovou a Aleše Petráše.
Vřele doporučujeme jako ideální rodinné představení!