- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Z divadelního zákulisí - listopad 2014

POZOR - VÁNOČNÍ AKCE 2 V 1!
V prosinci připravilo Městské divadlo v Mostě pro své diváky mimořádnou akci 2 v 1 - přijdete- li ve dvou, zaplatíte vstupné pouze za jednoho! Slevy se týkají těchto představení:
Platit se nebude - 3.12., Tajemný hrad v Karpatech - 4.12., Hvězda na vrbě - 8.12., Herkules a Augiášův chlív17.12. a Dokonalá svatba - 29.12. vždy od 19.00 hodin.   

Hned tři Mikulášské show připravilo letos Divadlo rozmanitostí- Od 3. - 5. prosince každý den od 17.00 hodin čeká na děti nejen Čert, Anděl a Mikuláš, ale celá netradiční hudebně - divadelní nadílka vč. pekelné herecké kapely Nedloubej se v nose. Pozor - nadílku pro děti sebou. 

I letos jsou v prosinci na programu Vánočky! Nejedná se o prodej typického vánočního pečiva, ale o originální večer nejen pro přátele divadla v sobotu 13.12. v 18.00. Více v programu.  

Už 2. DIVADELNÍ SILVESTR připravujeme na poslední den roku. Součástí programu je mimo jiné i DERNIÉRA muzikálu NOC NA KARLŠTEJNĚ a mnoho dalšího. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit kultivovaný, zábavný a přitom hodnotný večer v příjemném prostředí našeho divadla. Více na úvodní straně.

Těsně před Silvestrem nepřijdou zkrátka ani děti. Předsilvestrovská kabaretní show pro hodné i zlobivé děti a jejich rodiče s názvem PADÁ HVĚZDA, NECO SI PŘEJ... začíná v neděli 28.12. už v 16.00 hodin.

Po úspěšné říjnové premiéře komedie Pozvání na večírek 31. 10. začal hned v pondělí 3. listopadu zkoušet slavný muzikál Zpívání v dešti režisér Pavel Ondruch. Premiéra je naplánována na pátek 19. prosince.

Svou premiéru před mosteckým publikem absolvuje také nová tvář činohry MDM Lucia Jagerčíková. S touto nadanou a všestrannou herečkou zveřejníme už brzy rozhovor na úvodní straně.

NOC DIVADEL 2014!

Druhá celorepubliková a celoevropská akce NOC DIVADEL proběhne v sobotu 15. listopadu od 18.00 v Divadle rozmanitostí, od 19.00 hodin v Městském divadle v Mostě. Podrobný program najdete na úvodní straně. I letos je připraven netradiční program a pohled na divadlo trochu jinak... Všichni jste srdečně zváni. 

POZOR - PRODEJ PŘEDPLATNÉHO 2015 JIŽ ZAHÁJEN!  

Předprodej vstupenek byl zahájen také na druhý DIVADELNÍ SILVESTR! Pozor - součástí silvestrovského programu je i DERNIÉRA MUZIKÁLU NOC NA KARLŠTEJNĚ!