- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Z divadelního zákulisí - prosinec 2015

Půvabná a multinadaná herečka a modelka Kateřina Sedláková se divákům představí na jevišti MDM ve slavném Cabaretu. Premiéta je 19. února 2016. Filmoví fanoušci si Kateřinu Sedlákovou určitě pamatují např. z komedie Ulovit miliardáře. Více zde.

Tzv. trailery neboli upoutávky pro jednotlivé inscenace připravujeme pro naše diváky v novém roce. Krátké videospoty připravuje Martin Studecký a k vidění budou nejen na našich stránkách a facebooku, ale také na několika TV obrazovkách rozmístěných po divadle.

Anketa Cena diváka 2015 startuje po poslední premiéře roku 2015 Kronika Pickwickova klubu 19. prosince. Anketní lístky budou k dispozici v pokladně divadla, můžete ovšem hlasovat i online. Hlasování ukončíme 15. února, hlasovací lístky můžete odnést buď osobně do pokladny divadla, nebo odeslat na: propagace@divadlo-most.cz. Slavnostní předání cen proběhne před první premiérou roku 2016 Cabaret 19. února. Tři vylosovaní diváci získají hodnotné ceny, neváhejte!

Vánoční novinkou je PEXESO pro všechny hravé diváky! Ještě do Vánoc pro vás připravíme originální stolní hru se všemi tvářemi naší činohry! Protože jak víme, kdo si hraje nezlobí. Od úterý 22. prosince bude Pexeso za pouhých 20,- Kč v prodeji v pokladně divadla.

Vánoční výzdobou se naše divadlo rozzáří už ve středu 15. prosince! Speciální péče se dostane také vstupu divadla, které je od 16. - 23. prosince součástí městských vánočních trhů. Program se totiž bude poprvé odehrávat na schodech před divadlem.

Divadelní Vánočky už v sobotu! 12. prosince v 18.00 začne každoroční vánoční zastavení na komorní scéně našeho divadla. Setkání diváků a herců bude opět provoněné vlastnoručně pečeným cukrovím, obohacené originálním programem i vánoční atmosférou. Těšíme se na vás.

O profesním životě autora dramatizace komedie Kronika Picwickova klubu Františka Langera proběhne ve foyer MDM jedinečná výstava. Výstava bude zahájena den před premiérou 18. prosince a jejím pořadatelem je Společnost Františka a Jiřího Langerových.

Úplnou novinku - virtuální prohlídku našeho divadla jsme právě spustili na našich webových stránkách v rubrice O divadle! Projdete se od vstupní haly, přes foyer až po všechny scény divadla. Virtuální prohlídku natočil a zkompletoval Petr Baraňák. Prohlídka zde.

Režisér Lukáš Kopecký vstupuje s celým inscenačním týmem do závěrečné fáze zkoušení poslední inscenace roku 2015 - komedie Kronika Pickwickova klubu. Rozhovor s režisérem už brzy zveřejníme. Vstupenky na premiéru i reprízy můžete rezervovat zde.

Velká vánoční akce - Předplatné 2016 zakoupené v prosinci za zvýhodněnou cenu! Nepřehlédněte. Více zde.

Pozor - Vánoční soutěž! Soutěžte o Kupónové předplatné pro 2 osoby v naší soutěži. Více zde.

Kromě bohatého vánočního programu, je v prosinci připravena v Divadle rozmanitostí jedna perlička - Vánoce s Krušnohorskou dudáckou muzikou. Kapela se svým kapelníkem a hercem naší činohry Otto Liškou oslaví 13. prosince 10 let existence, pokřtí nové CD a pozve spoustu hostů. Vstupenky rezervujte zde.

Klub Mosteckých paliček vystavuje v divadelní Galerii foyer. Půvabné paličkované obrazy třinácti výtvarnic představují jedinečnou ukázku zanikajícího řemesla vč. originálních šperků. Krásu ruční krajky můžete obdivovat do konce prosince.

Bohatý vánoční program najdete nejen ve "velkém" divadle - více zde, ale i v Divadle rozmanitostí. Už ve středu 2. prosince začínají Mikulášské nadílky! Více zde.