- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Z divadelního zákulisí - říjen 2014

POZOR - PRODEJ PŘEDPLATNÉHO 2015 JIŽ ZAHÁJEN!  

Předprodej vstupenek byl zahájen také na druhý DIVADELNÍ SILVESTR!

Herečka Zita Benešová je podruhé šťastnou maminkou. V den premiéry 19. září se narodila zdravá holčička. A protože si ji Zita nadělila ke svému vlastnímu svátku!, dostala malá slečna stejné jméno. Šťastným rodičům blahopřejeme.
Zita se také pomaloučku vrací na scénu, kde bude alternovat s Lilian Sarah Fischerovou v komedii Dokonalá svatba.

ČTENÉ DIVADLO je název projektu, který MDM realizuje ve spolupráci s městem Most. Herci Regina Razovová a Bohuslav Patzelt budou v Klubu seniorů uvádět pořad Jak vzniká divadelní hra podle Karla Čapka. Režie se ujal Jakub Dostál. Premiéra je připravena na úterý 21. října v 15.00 hodin.

NOC DIVADEL 2014 vypukne v sobotu 15. listopadu od 18. - 19.00 hodin. Letošní Noc divadel, která se koná v rámci Roku české hudby zpestří naše divadlo od 19.00 exkurzemi, čtyřmi koncerty najednou, Malou noční inventurou ad. Divadlo rozmanitostí od 18.00 připravilo Draculu a Panoptikální noc upírskou. Uááá... Chybět nebude ani společný potlesk, kterým se připojíme k více jak stovce divadel po celé ČR.
Podrobný program najdete rovněž na našich stránkách.

Režisér MIlan Schejbal
je v plném proudu příprav na novou komedii Pozvání na večírek. Při premiéře v pátek 31. října se po delší době představí mosteckým divákům hvězda seriálu TV Prima Ulice Anna Fixová. Pozorný divák by si ji mohl pamatovat z dětských rolí z titulů D´Artagnan, Hobit, Čarodějův učeň a mnoha dalších.   

Herečka Iva Janžurová si na konci září - při slavnostním zakončení Festivalu Young for young 2014 převzala Cenu Forever young. Dojatá i nadšená byla herečka i diváci.

Herec Otto Liška oslavil na konci září významné životní jubileum. K šedesátým narozeninám dostane kytici přímo na jevišti! Blahopřejeme a hodně stěstí a zdraví přejeme!