- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Z divadelního zákulisí - září 2014

Druhou polovinu divadelní sezony zahajujeme i letos Divadelním vinobraním 3.9. v 15.00. Vřele doporučujeme!
Více na titulní straně.

Jeden z nejoblíbenějších herců Radim Madeja odchází ze stálého angažmá v Městském divadle v Mostě. V dosavadních titulech bude sice dohrávat, ale od září bude účinkovat také v divadlech v Mladé Boleslavi a Pardubicích. V nových rolích sice Radimovi přejeme hodně úspěchů, ale už teď se nám chybí...

Naopak do stálého angažmá přestoupil "z hostů" mladý herec Michael Vykus. Jeho divácká fanouškovská základna se rozrůstá nenápadně, ale jistě!

Během divadelních prázdnin se nijak nezahálelo. Nejen že se v některých částech budovy malovalo, ale došlo i na opravu podlah. Konkrétně podlaha malírny volala po renovaci několik let. Divadlo tak pokračuje v opravách z loňského roku, kdy se měnila část podlah ve foyer.

Na jednu z největších rolí se připravuje herečka Zita Benešová. V září by měla na svět přivést svého druhého potomka, tak hromadně držíme palce! A pevné nervy přejeme i budoucímu dvojnásobnému otci - herci Janu Benešovi.

Hlásíme se nejen po divadelních prázdninách a doufáme, že i vy jste nečerpali ve zdraví síly do druhé poloviny divadelní sezony a těšíte se na nové zážitky stejně jako my. Těmi je totiž letošní září přímo nabito! Sledujte pozorně naše webové stránky i facebook, případně navštivte pokladnu MDM. Ta je již otevřena v běžném provozu - tedy každý všední den od 8. - 18.00 hodin.