- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2 v 1 i Divadlo na Zábradlí

Městské divadlo v Mostě se po divadelních prázdninách už intenzivně připravuje na druhou polovinu divadelní sezony. V předchozích článcích jsme informovali o jejím zahájení v podobě VII. DIVADELNÍHO VINOBRANÍ, které se uskuteční 3. září v 15.00 hodin před divadlem. Všichni jste srdečně zváni.

Současně Vás chceme upozornit na zahájení předprodeje vstupenek - pokladna je opět otevřena v běžném režimu - tedy každý všední den od 8. - 18.00 hodin. Mimořádné slevové akce připravené na září jsou tudíž v plném proudu.

SLEVY se týkají vybraných titulů v připravené a stále oblíbenější AKCI 2 v 1. Týkají se komedií Prokletí rodu Baskervillů 18. září a Tři v tom 22. září / pozor přesunuto z 23. září / vždy od 19.00 hodin.
Další slevy můžete získat na slevovém portálu BERSLEVU, konkrétně na tituly Blbec k večeři, Osudy dobrého vojáka Švejka a Elling a Kjell. Více najdete v programu vč. označených titulů další slevovou značkou FAN CLUB TICKET.

Kromě zajímavých výhodných slev nabízíme v září výjimečné představení PRAŽSKÉHO DIVADLA NA ZÁBRADLÍ - KORESPONDENCE W + V. Mnoha cenami ověnčená inscenace o dvou mimořádných osobnostech českého divadla Jiřím Voskovcovi a Janu Werichovi přinese jedinečný zážitek divadelní, výtvarný i obrazový. Inscenace je vhodná nejen pro milovníky poetiky této věhlasné herecké dvojice, ale objevná i pro mladou generaci. Jedná se o událost dvojnásobnou, protože tento titul zakončí festival YOUNG FOR YOUNG 27. září v 19.00 hod. Ještě předtím ale slavnostně předáme cenu FOREVER YOUNG herečce IVĚ JANŽUROVÉ.

Doporučujeme včasnou rezervaci vstupenek za velmi výhodné festivalové vstupné!
Vstupenky jsou již v prodeji.
Těšíme se na Vás!

Ukázka z oceňované inscenace Divadla na Zábradlí - Korespondence V + WNa Prokleltí rodu Baskervillů zaplatíte dvě vstupenky v hodnotě jedné!


Stejně tak na komedii Tři v tom


Vstupenky na slavnou komedii Blbec k večeři pořídíte výhodně ve slevovém portálu Berslevu,
stejně jako kabaret Osudy dobrého vojáka Švejka a komedii Elling a Kjell