- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

AKTUÁLNÍ INFORMACE K MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM!

11. května 2020:

Vážení diváci a příznivci MDM,

dovolujeme si vás upozornit, že do 31. května pro vás nehrajeme, ale pevně doufáme, že se společně setkáme již v červnu pod širým nebem v rámci Divadelního léta na Hněvíně.

Děkujeme vám za vaši trpělivost. Vaše MDM.

 

Informace pro předplatitele MDM:

Vážení předplatitelé,

z důvodu vládních nařízení jsme bohužel byli nuceni zrušit veškerá plánovaná představení v rámci abonmá až do konce června 2020. Neodehraná představení vám budou nabídnuta v průběhu druhé poloviny divadelní sezony (od září 2020).

Děkujeme za pochopení.

 

 

24. dubna 2020:

Vážení diváci a příznivci Městského divadla v Mostě,

s lítostí vám oznamujeme, že jsme byli donuceni, vzhledem k vládním opatřením, většinu neodehraných představení zrušit bez náhrady.
Budeme velice rádi, pokud nám zachováte přízeň a od září se s vámi budeme v hledišti Městského divadla v Mostě opět setkávat.

Od pondělí 27. dubna 2020 je otevřena pokladna divadla v běžném provozu (v pracovní dny od 8 do 18 hodin) za dodržení hygienických podmínek, tj. zakrytí úst a nosu a dodržování rozestupů. Vaše zakoupené vstupenky na veškerá neodehraná představení a ostatní akce plánované od 10. března 2020 do 30. dubna 2020 je možné vrátit do 29. května 2020.

Výjimkou je představení Caveman, pro které jsme zajistili náhradní termín na 25. října 2020 a vstupenky tedy zůstávají v platnosti. Pokud vám tento termín nevyhovuje, i zde máte možnost vstupenky vrátit do 29. května 2020.

Dále jsou výjimkou koncerty agentury MMMM pana Petra Macka, kdy vstupenky zůstávají v platnosti na podzimní náhradní termíny 14. září a 12. října 2020.

Z časových a technických důvodů jsme byli bohužel nuceni přesunout premiéru inscenace Kati – a s ní související reprízy konané v rámci abonmá – do sezony 2021. Ostatní premiéry, reprízy a dovozová představení v rámci vašeho abonmá se budeme snažit odehrát v druhé polovině sezony 2020. Věříme, že chápete situaci, ve které se nacházíme. O náhradních termínech vás, vážení předplatitelé, budeme včas informovat.

V tuto chvíli předpokládáme, že nám postupným uvolňováním vládních opatření bude umožněno odehrát představení plánovaná v rámci Divadelního léta na Hněvíně. Pokud by tomu tak nebylo, budeme vás o tom informovat, a i v tomto případě pak budeme vracet vstupné.

V případě jakýchkoliv dotazů je možné pokladnu MDM kontaktovat telefonicky, či emailem:
777 313 298, 777 313 390, propagace@divadlo-most.cz.

Děkujeme za pochopení a zachovejte nám přízeň, vaše Městské divadlo v Mostě.