- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DIVÁCKÉ HABAĎŮRY

Poslední čtyři dny před premiérou mají účinkující a celý inscenační tým komedie HABAĎÚRA na vyladění i těch nejmenších detailů. Nejen že musí na scéně všechno ladit, ale hlavně fungovat!

Jednou z nejzáhadnějších rekvizit je tentokrát určitě pračka. Na první pohled obyčejná, na druhý neuvěřitelně multifunkční. Co všechno umí, ještě neprozradíme, ale má tak složitý mechanismus / autor šéf techniky Jirka Zajáček /, že musí mít svého "vodiče" programátora! Tím je Josef Ráček. Je to vlastně pračka na "dálkové" ovládání! A samozřejmě má v komedii Habaďúra svou důležitou a nezastupitelnou roli!

Další záhadou na scéně, zatím ještě v zákulisí, je zahalená postava / mrtvola…?! / na nosítkách! Proměny postavy cestou z malírny na jeviště vidíte, resp. moc nevidíte na fotografiích. Samozřejmě ani tentokrát neprozradíme víc než je třeba! Nechceme vás do premiéry ochudit o moment překvapení, který je v situační komedii tak důležitý.

/bona/


Na první pohled běžná pračka...

... na druhý... ?

Figura v životní velikosti

Je to ta samá...?