- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Divadelní prázdniny

A je to pravda! Prázdniny jsou tady a s nimi i prázdné / odtud vlastně i původ slova / chodby, schody, šatny i kanceláře našeho divadla. No přece jen tu vždycky někdo bude, ale na členy činohry nenarazíte. Každý se rozutekl jak nejdále mohl. Těsně před prázdninami ale stihlo MDM hostovat na festivalu Poláčkovo léto v Rychnově nad Kněžnou, kde se opět úspěšně představilo komediemi Andělské oči a Tenor na roztrhání.

Komu by se přece jen zastesklo, může některé naše herce a herečky potkat během léta na českých zámcích! Např. Františka Nedbala, Jakuba Dostála, Janu Pin, Michala Peška a další. Ti všichni budou účinkovat pod vedením bývalého člena naší činohry herce Petra Baťka v programu dnes už známé akce Živé obrazy. Společně zábavnou formou provedou návštěvníky na zámcích v Jaroměři nad Rokytkou, ve Velkém Meziříčí, v Žirovnicích a Náměšti nad Oslavou.

Pozor - na veškerou mejlovou korespondenci Vám pokladna / obchodní oddělení bude moci odpovědět až od 16.srpna. Otevírací dobu najdete rovněž na úvodní straně vpravo.

Soutěž na našich stránkách probíhá i přes prázdniny, losovat ale budeme až 1.září!

Neloučíme se na dlouho a už se těšíme na první setkání! To neproběhne v divadle, ale před divadlem a sice 8.září v 15.00 hodin na Divadelním vinobraní! Vínéééčko bííílééé... Program včas zveřejníme.

Nezapomeňte, že září je také ve znamení oslav a rovnou stoletých! Čeká nás výběr nejlepších inscenací našeho repertoáru, ale také premiéra muzikálu Noc na Karlštejně i vernisáž výstavy Slovo a gesto a vrcholem oslav bude bezpochyby slavnostní Galavečer 30.září od 19.hodin. Ještě před tím ale společným pochodem dojdeme na místo happeningu, kde nejen pamětníkům připomeneme původní historickou budovu Městského divadla v Mostě. Tak si přes prázdniny pořádně odpočiňte ať všechno stihnete!

Přejeme všem krásné a pohodové a bezpečné léto a nashledanou v září!