- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Divadelní vinobraní 2010

Divadelní vinobraní 2010Divadelní vinobraní 2010 se blíží!
Už 2.září v 15.00 hodin
vypukne III.Divadelní vinobraní.Na schodišti před budovou divadla je po prázdninách opět připraveno netradiční zahájení druhé poloviny divadelní sezony. 


Ani letos nebudou chybět písničky a ukázky z repertoáru Městského divadla v Mostě a Divadla rozmanitostí tak jak je neznáte! Těší se na Vás divadelní kapely Šrum - Šrum, Krušnohorská dudácká kapela, členové činohry MDM s ukázkou chystané premiéry O šípkové Růžence, poprvé se představí revue Z pohádky do pohádky, připravena je přehlídka pohádkových kostýmů a loutek, vyhlásíme výherce naší soutěže a možná Vás čeká také překvapení...

Těšit se s námi můžete také na křest nových divadelních vín, které ponesou názvy po vítězných rolích v anketě Cena diváka 2009, tedy Denisa de Flavigny a Truffaldino. Nová divadelní vína tak pokřtí oba výherci ankety Karolína Lišková a Jiří Kraus. Nově je také kromě ochutnávky vín vč.burčáku vinaře Ivana Váni připravena ochutnávka sýrů!

Současně bude po celou dobu konání Divadelního vinobraní od 15.00 - 18.00 hodin připraven Den otevřených dveří! Po třiceti minutách budou zájemce provázet herci MDM. Režii celého programu má na starost režisér Nikalj Penev spolu s hercem Jiřím Krausem, který odpoledne také moderuje.
Vstupné na vinobraní je zdarma! 

Těšíme se nejen na pravidelné návštěvníky našeho divadla a milovníky dobrého vína, ale i náhodné kolemjdoucí, kteří s námi nejen zahájí novou divadelní sezonu, ale v klidu se zastaví, zamyslí, pobaví se a třeba se k nám rádi zase vrátí.

Ať žijí Ženy, víno, divadlo, zpěv! 
Pořadí dle vlastních potřeb... 

PROGRAM:

  • 15.00 - vystoupení kapely Šrum - Šrum a Krušnohorské dudácké muziky
  • 16.00 - Slavnostní křest nového divadelního vína
  • 16.15 - Revue - Z pohádky do pohádky - písničky MDM a Divadla rozmanitostí za posledních 10 let, přehlídka pohádkových kostýmů a loutek, vyhlášení výsledků soutěže pro děti i dospělé o nejlepší pohádkový kostým, překvapení - ukázky pohádek pro dospělé...
  • 17.30 - ukázka nové výpravné pohádky O šípkové Růžence - pozvánka na premiéru

Den otevřených dveří, každý kdo přijde v kostýmu získá cenu! V případě nepřizně počasí se program přesouvá do foyer MDM.

TŘETÍ DIVADELNÍ VINOBRANÍ SE USKUTEČNÍ POD ZÁŠTITOU PhDr.VÁCLAVA HOFMANNA - KANDIDÁTA NA SENÁTORA ZA ODS PRO SENÁTNÍ VOLBY 2010.