- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Divadelní zázrak na třetí

„Je to pro mě divadelní zázrak“, říká režisér Pavel Khek o vývoji postav hlavních představitelek tragikomedie Tří sester v podání Zity Benešové v roli Máši, Veroniky Týcové v roli Olgy a Karolíny Herzinové jako Iriny.

„Všechny tři sestry mě překvapily v hereckých polohách, které u nich vůbec neznám. Čechov obecně klade mimořádné nároky na herecké výkony.  Přestože je pro někoho tento titul těžší, tak neustálá proměnlivost emocí, kdy je vám chvilku do smíchu a chvíli do pláče, je pro diváka atraktivní. Není člověka, který by se ve hře nenašel. Tři sestry jsou především o lásce, o vztazích mezi lidmi“ dodal režisér Pavel Khek.

Zkoušení zasáhlo i představitelky tří sester. Veronika Týcová upřesnila: „Je to pravá podstata toho, proč jsme se daly na herectví.“

Tragikomedii Tři sestry, která nabídla výborné herecké příležitosti většině členů mostecké činohry, uvidíte poprvé v pátek 6. listopadu od 19.30 hodin. Obrazovou pozvánku najdete ve fotogalerii.
Poslední vstupenky na premiéru jsou ještě v prodeji. Rezervace vstupenek zde.

Foto: Anton Pshemets´kyy

Pozor - před premiérou proběhne slavnostní předání cen Festivalu Young for young 2015!

foto