- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Divadlo a fotbal v Třebívlicích

Tradiční akce pod širým nebem Divadelní léto Třebívlice 2010 začalo pro Městské divadlo v Mostě v pátek 11.6.2010 v 10.00 hodin v zámeckém parku.
Divadlo rozmanitostí dopoledne přivezlo Velkou policejní pohádku, činohra MDM ve 21.00 hodin oblíbenou komedii Paní ministrová. Ta se podle ohlasů přesně trefila do letní nálady diváků. Naši divadelní účast úspěšně uzavřelo v neděli 13.6. v 10.00 hodin Divadlo rozmanitostí pohádkou Bílý had.

Sobotní odpoledne patřilo dnes už slavnému fotbalovému turnaji týmů MDM, Arabela Praha, Stará garda Třebívlice a Pivovar Žatec. Po turnaji se ke slovu dostali členové týmu Arabela Praha se svým zábavným programem. K nejznámějším tvářím tohoto týmu patřili Zdeněk Srstka, Roman Skamene a Pavel Trávníček.


I letos se ve fotbalovém týmu MDM objevili např. herci Lukáš a Daniel Rous, Jiří Kraus, Svatopluk Schuller, fotbalové stálice herečky Martina Šimíčková, Michaela Krausová, Petra Kasalová, garderobiérka Hanka Vránová a další. Pro velký zájem musel kapitán a trenér v jednom Michal Pešek sestavit hned dva týmy – A a B. Největší salvy smíchu sklidily přitom oba naše týmy při vzájemném duelu. Výkony obou pak zhodnotil kapitán jako nejlepší a nejefektivnější účast posledních let, nejen proto, že góly dávali všichni. Nejstarším hráčem na hřišti byl recepční MDM Mojmír Pospěch z našeho týmu, což mu nebránilo v získání titulu Nejlepší brankář turnaje! Nejúspěšnější hráčkou se stala externistka MDM Ivana Staňková. Celkově skončil A tým na druhém místě za mužstvem Pivovar Žatec, třetí místo obsadila Baronka Třebívlice a v těsném závěsu se umístilo B tým MDM.