- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ideální manžel - premiéra

Pohled ze zákulisí bezprostředně po premiéře je novinka MDM nejen pro diváky, kteří na premiéře nemohli být osobně, ale pro všechny, kteří mají rádi divadlo a vše co k němu patří.

Tuto novinku zahajujeme sérií fotografií z poslední premiéry před prázdninami - komedie Ideální manžel. Samotná premiéra v pátek 18.června proběhla bez problémů a sklidila velký aplaus. Z hostů byli přítomni primátor statutárního města Mostu Ing.Vlastimil Vozka i náměstek primátora Ing.Luboš Pitín s manželkami. Žádná premiéra se samozřejmě neobejde bez tzv.děkovačky, kdy účinkující dostávají květiny a "děkují" se divákům. Stejně tak se neobejde bez účasti vedení divadla v čele s ředitelem a um.šéfem Jiřím Rumpíkem, jednatelem Václavem Hofmannem a managementem divadla, ani bez inscenátorů hry.

Pravidlem bývá také slavnostní přípitek v zákulisí po premiéře přímo na jevišti, kde se účinkující dočkají nejen poděkování, ale i zaslouženého uvolnění, odplavení stresu a následné euforie. Ta byla i tentokrát zasloužená, protože osmitýdenní intenzivní a náročné zkoušení stálo za to.

Tak tfuj tfuj tfuj aneb Zlom vaz do dalších premiér!