- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Janov 2010

Skvělé odpoledne strávilo MDM v Ústavu sociálních služeb v Janově v úterý 8.června.

V pořadí V.ročník charitativní akce s názvem "Dnes hrajeme u Vás" se stala příjemnou a přínosnou tradicí jak pro klienty ústavu, tak pro divadelníky. Program je určen pro aktivnější klienty ústavu a na začátku samotné spolupráce jsme jej konzultovali se zaměstnanci. Dnes už dokážeme sami odhadnout, co je pro klienty vhodné, co se jim bude určitě líbit a z čeho se nadchnou úplně. Pokaždé jsou ale vděčným publikem a hrát v Janově je opravdu zážitek. Program si ale pochvaluje i odborný personál.     

Ani letos nechyběla pohádka Divadla rozmanitostí / DR / Šla barvička na procházku, Krušnohorská dudácká muzika v čele s hercem Otto Liškou / liščí klan doplňují dcery a herečky Tereza a Karolína Liškovy /, psí terapeuti, nebo koně ze stájí Equi Bořeň Svinčice. Strhující závěr obstaral herec Zdeněk Turek z DR se svojí diskotékou a nadšenými klienty. Vlastně všichni si "vytancovali" drobné i větší ceny, které MDM nakoupilo z výtěžku dražby letošního Divadelního plesu. Sladkou tečku v podobě cukrové vaty a popkornu si nenechal ujít nikdo. Díky patří všem, kteří tam s námi byli a pomáhali. Tak zase za rok.