- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kateřina Sedláková - nováček na našem jevišti

Vážení diváci,

 

první premiérou sezony 2016 bude slavný americký muzikál Cabaret. K jeho realizaci jsme přizvali dva hosty, přesněji dvě krásné herečky a zpěvačky. Je na čase představit vám první z nich.

foto

Hostující herečkou v inscenaci Cabaret v Městském divadle v Mostě je Kateřina Sedláková, absolventka VOŠ herecké a JAMU Brno - muzikálového herectví. Na jevišti ji můžete vidět i v Hudebním divadle Karlín v muzikálech Carmen a Lucie, aneb větší než malé množství lásky. V Divadle Na Prádle v rockovém muzikálu Rent! Zpívá též v kapele herečky Barbory Polákové. Pravidelně vystupuje v Salmovské literární kavárně s českými i světovými šansony. V televizi jste ji mohli vidět v seriálech Bezdružice, Četnické trampoty, Svatby v Benátkách, Cesty domů, Ordinace v růžové zahradě, ve filmech Rafťáci, Ulovit miliardáře a František je děvkař a v pořadu Trapasy.

Jak se u nás Kateřině líbí?

Byla jsi někdy v Mostě, nebo byl konkurz Tvá první návštěva?

V Mostě jsem už byla a dokonce přímo v divadle a to na premiéře muzikálu Zpívání v dešti a Postřižin. Hraje tu moje kamarádka Lucia Jagerčíková (v Cabaretu Sally Bowle), která je v divadle stálým hostem, představení jsem si nemohla nechat ujít.

 

Jak Tě přijal náš soubor?

Jelikož v Cabaretu nemám možnost setkat se s celým hereckým souborem, mohu ale tvrdit, že alespoň ta část, která Cabaret zkouší, mě přijala velmi mile a přátelsky, za což jim děkuji. Vždy se na zkoušky těším.

 

Co říkáš Mostu celkově?

Most jsem si zatím ještě celý projít nestihla, ale proti Praze, kde žiji, je to velmi klidné město. Určitě se chystám na výšlap na Hněvín, až bude chvilka času.

 

Přijela jsi k nám pevně rozhodnutá, že konkurz vyhraješ?

Hahaha :D kéž by ano. Bohužel jsem velký trémista a každý konkurz je pro mě zkouška ohněm:)

 

V čem se v postavě Fritzie poznáváš?

Myslím, že nás spojuje jistá dávka naivity, důvěřivost a bezprostřednost.

 

Plní režisérova představa Tvá očekávání?

Pavel Ondruch mě naprosto nadchl nejen jako režisér, ale i jako člověk. Výborně se s ním pracuje, mám v něj plnou důvěru. Baví mě, jakým stylem pojal celý muzikál Cabaret.

 

Zkus jednou větou vystihnout, proč by měli diváci na Cabaret dorazit.

Protože takový Cabaret ještě neviděli!!!

 

Jakou barvu mají Tvé ponožky nejčastěji?

Moje ponožky jsou pestrobarevné, stejně jako já :D

 

 

Vstupenky jsou již v prodeji. Termíny i online rezervaci naleznete zde.

foto