- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

LOUČÍME SE S HOSTEM

 

Host

 

V pátek 4. března se bohužel rozloučíme s inscenací Host režiséra Lukáše Kopeckého. Pokud jste tuto inscenaci nestihli, tak máte poslední možnost. 
Vstupenky je možné rezervovat  ZDE.

Francouzská komedie plná slovního humoru, záměn osob a všelijakých katastrof měla na mosteckém jevišti českou premiéru v září 2020. Text pro Městské divadlo v Mostě přeložil Jiří Žák a těšit se můžete na Jiřího Krause, Michaelu Krausovou, Jakuba Dostála a Lukáše Kofroně.


Gerard je odborník na balicí techniku, zvláště na alobal. Navzdory své odbornosti je však už tři roky nezaměstnaný a nenese to právě dobře. Není tedy divu, že poněkud znervózní, když se mu naskytne příležitost vést pobočku velké firmy až v daleké Indonésii. Zbývá poslední krok. Na radu Bonnota z oddělení lidských zdrojů ze zmíněné firmy (a lidé z HR přece nejlépe rozumí tomu, kdo a na co se hodí) pozve pana Pontignaca, velkého šéfa mezirezortních vztahů, k sobě domů na večeři. A výsledek této večeře bude mít zásadní vliv na to, bude-li Gerard nakonec přijat.
Problém však tkví v tom, že Gerardův byt by potřeboval jemně řečeno přearanžovat, navíc je zima a v bytě je vypnuté topení, neboť když je zapnuté, tak protéká. A Gerardova žena Colette naneštěstí vůbec neumí vařit. Chudák neurotický Gerard musí přivést svého potenciálního šéfa do úplné katastrofy.
Bohudík je tu zkušený a světem protřelý soused Alexandre, který všechno dokáže vyřešit a neomylně se trefit do Pontignacova vkusu… Nebo ne?
Rezervace vstupenek ZDE.

 

Host

M. Krausová, J. Dostál, J. Kraus, foto J. Jíra

Host

J. Kraus, J. Dostál, foto J. Jíra

Host

M. Krausová, L. Kofroň, J. Kraus, foto J. Jíra

Host

M. Krausová, foto J. Jíra

Host

J. Dostál, foto J. Jíra