- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nebezpečné vztahy na mosteckém jevišti

Na třetí letošní premiéru mostecké činohry se můžete těšit na pátek 21. dubna. Na jevišti momentálně probíhají intenzivní zkoušky k nové inscenaci, kterou bude světoznámý titul Christophera Hamptona Nebezpečné vztahy.

Dramatický a vzrušující souboj Valmonta a markýzy de Merteuil nás zavede do světa, který se navenek leskne bohatstvím a vybranými mravy, ale pod maskou přetvářky zeje propast potlačených tužeb, intrik a krutostí. Je ještě možné nalézt skutečný cit? Nebo naše duše již nadobro pohltila prázdnota a perverze?

Režie se ujal Pavel Ondruch (v Mostě režíroval například Cabaret či Baladu pro banditu). V hlavních rolích uvidíte Ivanu Zajáčkovou a Jakuba Dostála. Dále se můžete těšit na Zitu Benešovou, Ondřeje Dvořáka, Reginu Razovovou, Michaelu Krausovou,  Lilian Fischerovou, Michala Peška a na nové tváře Františku Brzobohatou a Evu Radilovou, které se budou alternovat v roli mladé Cecilie.

Inscenační úpravu připravili Pavel Ondruch a Zdeněk Janál, dramaturgii Zdeněk Janál, scénu navrhl Michal Syrový, kostýmy Zuzana Mazačová a šermy Vlastimil Lukeš.

Nebezpečné vztahy

Režisér Pavel Ondruch s dramaturgem Zdeňkem Janálem spolu s herci na první čtené zkoušce.

Nebezpečné vztahy

Režisér Pavel Ondruch a Michal Syrový - scénický výtvarník.

Nebezpečné vztahy

I. Zajáčková, O. Dvořák a J. Dostál na čtené zkoušce

Nebezpečné vztahy

Nové tváře E. Radilová a F. Brzobohatá na čtené zkoušce

Nebezpečné vztahy

čtená zkouška

Nebezpečné vztahy

R. Razovová, M. Pešek, M. Krausová, I. Zajáčková