- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Novinka - Mládežnické předplatné 2011

Vážení příznivci divadla, dovolte, abychom Vám nabídli mimořádnou novinku letošního roku - Mládežnické předplatné 2011. Nabídka se týká mládeže a studujících do 26 let! Zvýhodněné vstupné lze využít na 5 titulů MDM i Divadla rozmanitostí. 

Uváděné tituly:
Dva tituly uvede mostecká činohra
Joe Penhall – BAVIČ /Dumb Show/ - Komorní scéna
Hra o tom, že i když je lidstvo velké, lidé zůstávají malí

N.R.Nash - OBCHODNÍK S DEŠTĚM - Komorní scéna
Romantická komedie o obchodníkovi s iluzemi

Jeden titul Divadlo rozmanitostí
J.B.Reidenger - PAN PONT
Divadlo masek s principy komedie dell´arte

Jeden titul Činoherní studio Ústí n.L
Paula Vogel - JAK JSEM SE UČILA ŘÍDIT - Komorní scéna
V Česku neuvedená a pravděpodobně nejlepší autorčina hra zabývající se krutým dospíváním dívky uprostřed maloměstské rodiny. Autorčin humor je spíše kabaretním představením než klasickou činohrou. Pozor - uvádíme již 7.2.20111 v 19.00 hod.

Jeden titul Divadlo Skutr Praha 
KULTOVNÍ PŘEDSTAVENÍ
- Velká scéna
Hrají: Jakub Prachař a Vojtěch Dyk a další. Na hranici koncertu a divadla, na hranici dětství a dospělosti, na hranici reality a snů. Další z řady známých a úspěšných titulů Divadla Skútr. Doporučujeme! 

Celková cena předplatného činí 500,-Kč + 50% sleva na představení uváděná v rámci festivalu Young for Young 2011. Zájemci si mohou předplatné objednat na našich stránkách www.divadlo-most.cz, nebo na adrese eva.peskova@divadlo-most.cz. Mimomosteckým zájemcům je možné poskytnou 1x dopravu zdarma v případě naplnění autobusu.

Foto z Kultovního představení Divadla Skutr - Vojtěch Dyk a Jakub Prachař

Foto z představení Činoherního studia Jak jsem se učila řídit