- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

OPEN AIR AKCE 2015

DIVADLO NA HRAD! ad.

Nejvíce divadelních akcí pod širým nebem je tradičně naplánováno na měsíc červen. Po roce zavřeni v divadelní budově se s radostí nadechneme na otevřené scéně a radost tím snad uděláme, jak pevně doufáme, i našim divákům.

Už podesáté jsme hned 3. června organizovali charitativní den v Domovech sociálních služeb v Janově /info viz. předchozí článek/.
V sobotu 13. června nás čeká účinkování rovnou v zámeckém areálu, kde probíhá další ročník festivalu Kulturní léto Třebívlice 2015! V zámeckém parku zde od 21.00 hodin uvidíte obnovenou premiéru kabaretního představení v režii Jiřího Krause Na Poříčí dítě křičí aneb Jak pán z Pyšel do Prahy si vyšel a co tam všechno slyšel. Vřele doporučujeme. Ještě předtím se ale v pátek 12. června dopoledne v 10.00 hodin představí Divadlo rozmanitostí inscenací pro nejmenší Drakopohádky.

Kdo nestihne Třebívlice, nemusí zoufat. Už následující týden - v sobotu 20. června je připraven Den magistra Edwarda Kelleyho! Letos uvede Divadlo rozmanitostí pohádku Povídání o pejskovi a kočičce v 11.30 a Drakopohádky v 15.15 hodin, večer bude patřit činohernímu představení MDM - již zmíněné obnovené premiéře Na Poříčí dítě křičí..., které začíná ve 21.00 hodin. Doporučujeme jako tip pro nevšední zážitek – zdejší otevřená divadelní scéna nabízí pod nočními hvězdami specifickou kouzelnou atmosféru.


Závěr první poloviny divadelní sezony se neobejde bez naší účasti na festivalu Poláčkovo léto 2015 v Rychnově nad Kněžnou. Zde 24. června představíme dva tituly – slavnou pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele v 15.00 a opět kabaret Na Poříčí dítě křičí... ve 21.00. Pojedete- li kolem, neváhejte - Poláčkův divadelní festival je každoročně inspirativním a přívětivým místem pro setkávání všech divadelních žánrů vybraných souborů z celé republiky a Městské divadlo v Mostě zde má své nezastupitelné místo a reputaci.
Úplně poslední zastávka bude ale tradičně na Kačeří, kam letos 27. června přivezeme komedii Sluha dvou pánů. Stejně jako na stávajících akcích v našem regionu.  
Na všechny open air akce našeho divadla jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás.Vloni jsme v Třebívlicích hostovali s komedií Sluha dvou pánů