- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pojďte s námi v září slavit!

V tuto chvíli jsou pro většinu zaměstnanců divadelní prázdniny definitivně pryč... Divadlo otevřelo své brány resp.obchodní oddělení už 16. srpna a předprodej vstupenek je tak v plném proudu. V prodeji jsou vstupenky na měsíce září i říjen. Doporučujeme věnovat programu zvýšenou pozornost, protože oba měsíce jsou mimořádné!

30.září v 19.00 hodin vyvrcholí celoroční oslavy 100.výročí otevření historické budovy Městského divadla v Mostě slavnostním Galavečerem, kterému bude předcházet 28.září v 15.00 hodin nejen Happening v podobě průvodu městem na místo, kde stála historická budova divadla / akce je součástí česko – německého divadelního festivalu „Kouzelný svět“/, ale i repertoárová nabídka našich nejúspěšnějších titulů. Ještě předtím ale 8.9.2011 v 15.00 hodin zahájíme sezonu IV.Divadelním vinobraním.

Hlavním tématem letošního vinobraní jsou naše 100.leté narozeniny. Chybět nebude muzika, divadlo v podání obou našich souborů , soutěž, ochutnávka vín a dalších dobrot a samozřejmě křest nového divadelního vína! Letos budeme křtít červené víno – Rulandské modré s novým jménem Bess po vítězné roli Martiny Šimíčkové v dramatu Prolomit vlny a bílé Chardonay – Dave pojmenované po vítězné roli Jiřího Krause v muzikálu Donaha! Oba vítězové ankety Cena diváka 2010 osobně vína také pokřtí.

My už se těšíme na první společné setkání, které sice neproběhne v divadle, ale před budovou, zato jste všichni srdečně zváni a vstup je zdarma a vůbec: „Vínéééčko bííílééé...
A aby byl výčet zářijového programu kompletní, nesmí chybět zmínka o dlouho očekávané premiéře slavného českého muzikálu Noc na Karlštejně, která se uskuteční 17.září v 19.30 hodin.
Do té doby si ještě užívejte krásné a pohodové léto a nashledanou v září!