- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

POZOR - RADŮZA V MOSTĚ

Zpěvačka, multiinstrumentalistka a autorka hudby i textů, začínala s převážně bluesově zabarveným repertoárem na ulici, kde ji v roce 1993 objevila zpěvačka Zuzana Navarová. Již tři dny na to byla Radůza představena širšímu publiku v Lucerně na koncertě Konec české kultury - ne!. V květnu téhož roku stála opět na pódiu pražské Lucerny jako předskokanka hvězdy amerického popu Suzanne Vegy. Poté začala její užší spolupráce se skupinou Nerez, která trvala téměř dvě sezóny.
Od té doby spolupracovala s mnoha věhlasnými muzikanty a podílela se na řadě uměleckých akcích. Dnes je Radůza svébytná, výjimečná a nezaměnitelná hudební osobnost. Na kontě má celý seznam ocenění od Andělů po České slavíky.
V současné době Radůza kromě svého živého koncertování spolupracuje i s divadlem - pracuje na veršované divadelní hře se zpěvy pro kladenské divadlo Lampion, chystá pokračování své úspěšné povídkové knihy Čáp nejni kondor a mnoho mnoho dalšího.

Městské divadlo v Mostě Vám zprostředkuje jedinečný zážitek v podobě koncertu Radůzy už v neděli 15. února v 19.00 hodin. Doporučujeme včasnou rezervaci vstupenek. O vstupenky můžete ale také soutěžit!

VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O 2 VSTUPENKY NA KONCERT RADŮZY!

Naše soutěžní otázka zní: Kde se zpěvačka Radůza narodila?

a/ v Praze

b/ v Brně

c/ v Ostravě

Své odpovědi označte heslem RADŮZA a posílejte na emailovou adresu: bona@divadlo-most.cz do 12. února do 18.00 hodin. Těšíme se na Vás!