- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sedmnáctý divadelní ples

PlesJiž sedmnáctým rokem pořádá Městské divadlo v Mostě Divadelní ples. Přestože jde o tradici, program plesů se snažíme pojímat netradičně. V divadlech se totiž plesy zas tak běžně nepořádají, nám se skvěle hodí obě foyer, a ani herci a herečky mostecké činohry na plesech běžně nevystupují. Specifickou atmosféru XVII.Divadelního plesu zažijete 30.ledna od 20.hodin.

Letošní program sází na jistotu i překvapení. Večerem bude provázet Funny orchestra J.Kleina, vystoupí herci a herečky činohry MDM, ošizeni nebudete ani o ukázky latinsko - amerických tanců a jako host vystoupí revivalová kapela New age of Smokie. Připravena je stále oblíbenější blesková charitativní dražba mimořádně originálních skvostů, které jinde neuvidíte. Stejně jako v posledních třech letech i letos poputuje výtěžek z dražby na zajištění akce v Ústavu sociálních služeb v Janově.

Letošní program sází na jistotu i překvapení. Večerem bude provázet Funny orchestra J.Kleina, vystoupí herci a herečky činohry MDM, ošizeni nebudete ani o ukázky latinsko- amerických tanců a jako host vystoupí revivalová kapela New age of Smokie. Připravena je stále oblíbenější blesková charitativní dražba mimořádně originálních skvostů, které jinde neuvidíte. Stejně jako v posledních třech letech i letos poputuje výtěžek z dražby na zajištění akce v Ústavu sociálních služeb v Janově.

Pokud jste tedy milovníci nejen tance a divadla, ale zajímavých společenských událostí vůbec, neváhejte. Poslední lístky jsou ještě v prodeji. Těšíme se na Vás.