- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Vánoce v divadle

Stejně jako v loňském roce můžete i letos nakoupit spoustu zajímavých dárků přímo u nás v divadle. Opět nabízíme Dárkové poukazy v hodnotě 250, 350 a 600 Kč na rok 2014 dle vlastního výběru, stejně jako stále oblíbenější dárek – Předplatné! Samozřejmostí je tedy nabídka Předplatného 2014 za stejné ceny jako v předchozích letech!

Dalším vánočním „repertoárem“ jsou knihy z divadelního prostředí jako ideální dárky pro všechny milovníky divadla i historie. Nechybí také hudební CD s nahrávkami z našich inscenací, DVD s dokumentárním filmem o starém Mostu, originální puzzle pro děti inspirované pohádkami Divadla rozmanitostí a řadu dalších originálních dárků. Doporučujeme využít jedinečné nabídky za skvělé ceny pod jednou střechou!

Ale to není všechno! Vánoce se kvapem blíží a Městské divadlo v Mostě pro své diváky připravilo opět bohatou programovou nadílku. Ideální tipy pro každého, kdo nechce strávit vánoční čas jen u televize.
27. prosince tedy nabízíme v první repríze známý retro muzikál Hvězda na vrbě, 28. prosince zjistíte, jak může a nemusí vypadat Dokonalá svatba, mordhadryhimllaudón zazní v pohádkové komedii Hrátky s čertem 29. prosince a jednu z nejoblíbenějších komedií dell´arte Tři v tom uvedeme 30 prosince. Úplný závěr roku bude poprvé v historii divadla patřit Silvestru 2013!
Neváhejte tedy a určitě přijďte do Městského divadla, připraven bude voňavý punč, snad i cukroví – stromeček určitě.
(bona)


Předplatné 2014 – Skvělý dárek pod stromeček pro přátele, rodinu, příbuzné, své nejbližší! Dárek na celý rok!