- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Vánoční dárky v divadle

Stejně jako v loňském roce můžete i letos nakoupit spoustu zajímavých dárků přímo u nás v divadle. Opět nabízíme Dárkové poukazy v hodnotě 250, 350 a 600 Kč na rok 2015 dle vlastního výběru, stejně jako stále oblíbenější dárek – Předplatné!

Dalším vánočním „repertoárem“ jsou knihy z divadelního prostředí jako ideální dárky pro všechny milovníky divadla i historie současně. Nechybí také hudební CD s nahrávkami z našich inscenací, DVD s dokumentárním filmem o starém Mostu, originální puzzle pro děti inspirované pohádkami Divadla rozmanitostí a řadu dalších originálních dárků. Doporučujeme využít jedinečné nabídky za skvělé ceny pod jednou střechou!

BONUSEM ZDARMA jsou navíc záložky do knih s fotem a vlastnoručními podpisy členů činohry MDM a korespondenčními lístky s jedinečnými fotografiemi divadla!

(bona)

PŘEDPLATNÉ 2015 – Skvělý dárek pod stromeček pro přátele, rodinu, příbuzné, své nejbližší! Dárek na celý rok!