- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Večírek, Kukačky a Bláznovství

Vážení diváci,

 

v příštích měsících uvede Městské divadlo v Mostě derniéry tří inscenací. Máte tedy poslední možnost zhlédnout Pozvání na večírek, Přelet nad kukaččím hnízdem a inscenaci Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství.

První rozloučení proběhne 29. března 2016 na Komorní scéně v 19:00. Poslední aplaus obdrží Pozvání na večírek (N. Simon) v režii Milana Schejbala.  Uvidíte, co se stane, když se na večírku náhodou potkají tři páry, které před lety rozdělil rozvod. Těšit se můžete na Jana Beneše, Veroniku Týcovou, Michaelu Krausovou, Víta Herzinu, Jakuba Dostála a Annu Fixovou.

11. dubna 2016 v 19:00 bude naposledy uvedena inscenace, která se v loňském roce stala absolutním vítězem festivalu Young for young. Také získala Cenu diváka za rok 2013. Inscenace podle Keseyho slavné knihy o svobodě a drzounství – Přelet nad kukaččím hnízdem (Dale Wasserman) v režii Pavla Kheka.

Třetí derniérou před začátkem prázdnin bude Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství s Jiřím Krausem a Radimem Madejou v hlavních rolích. Jedná se o příběh na motivy románu Ingvara Ambjornsena Pokrevní bratři - Kdo říká, že není magor, neříká pravdu! Příběh dvou mužů, kteří jsou připraveni na skvělá dobrodružství a chtějí žít.

Derniérové představení Elling a Kjell Bjarne... se koná 27. dubna 2016 v rámci Mezinárodního knižního veletrhu a divadelní přehlídky Svět knihy na jevišti. Diváci si spolu s kulturním zážitkem mohou odnést i malý dárek v podobě kuponu s 50% slevou na vstup na 22. Mezinárodní knižní veletrh.

 

 

Přijďte se rozloučit s těmito skvostnými kousky, těšíme se na vás!

 

Foto: Archiv MDM

foto