- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Den magistra Edwarda Kelleyho 2013

Organizátor Dne magistra Edwarda Kelleyho - Městské divadlo v Mostě ve spolupráci s mosteckým magistrátem - každoročně domlouvá zřejmě nejen bohatý program, ale také skvělé počasí. Nejinak tomu bylo i v sobotu 15. června na mosteckém hradě Hněvín.

I letos se celoměstské akce zúčastnila činohra MDM a Divadlo rozmanitostí. Denní program patřil jako vždy pohádkám - tentokrát to byly Bajaja a Ať žijí duchové, večer ovládla první repríza zbrusu nové pohádkové komedie Hrátky s čertem. Během dne se ještě stihlo představit Divadlo nad Labem v čele s manželi Krausovými a pohádkou O líných strašidlech.

Nechyběl samozřejmě "živý" Kelley v podání Zděnka Turka s autentickým únikem z hradeb Hněvína, poprvé zde byla představena i Dílna magistra Kelleyho, k vidění byli kejklíři, řemesla, domácí výrobky, letos i "papouškyáda", na zub pochutiny, na krk šperky a mnoho dalšího.

Atmosféru vám přiblížíme v následující fotogalerii