- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Divadelní ples 2011

XVIII.Divadelní ples se mimořádně vydařil. Nejen že byl v sobotu 19.února neustále plný taneční parket, ale současně byla vybrána nejvyšší finanční částka z bleskové charitativní dražby - 12 tisíc korun.

Peníze budou opět použity na charitativní den v Domě sociálních služeb v Janově, který bude i letos - už po šesté - zcela v režii Městského divadla v Mostě. Nejvyšší částka byla vybrána za loutku z Divadla rozmanitostí, která našla svůj nový domov na zámku v Korozlukách.

V naší fotogalerii uvidíte nejen herecké a hudební výstupy členů činohry MDM a Divadla rozmanitostí, nebo taneční vystoupení, ale i plesající návštěvníky, kapelu Funny Orchestra a zlatý hřeb večera - skupinu ABBA revival. Samotný závěr programu patřil již zmíněné dražbě a štědrým dárcům. Mezi draženými předměty byly dřevěné loutky, kresby, malby, fotografie, smaltové obrázky apod. Všem účastníkům dražby děkujeme a těšíme se na příští ples!   

Ples ve fotogalerii zachytil Tomáš Branda