- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Divadelní ples 2012

Na letošním XIX.Divadelním plese v sobotu 28.ledna bylo nejen vyprodáno a tudíž plno, ale během charitativní sbírky se vybrala i rekordní částka na pomoc Domu sociálních služeb v Janově - 12 200 Kč.

Výtěžek z charitativní akce poputuje jako každý rok na společný projekt činohry Městského divadla v Mostě a Divadla rozmanitostí s názvem "Dnes hrajeme u Vás". Pro zdejší janovské klienty připravujeme pravidelná setkání se zajímavým pohádkovým programem a kupou dárků! Všem přispěvatelům proto ještě jednou mockrát děkujeme.

V následující fotogalerii si můžete nejen znovu projít plesový program složený z výstupů členů činohry MDM a Divadla rozmanitostí, hlavního hosta zpěváka Jakuba Smolíka, doprovodné kapely Funny orchestra J.Kleina, nebo tanečního vystoupení, ale pokochat se pohledem na večerní róby i mužné doprovody. Občas se mezi návštěvníky objeví pohádková bytost, ale to je na divadelním plese normální.

Na ten dvacátý v pořadí jste už dnes všichni srdečně zvání!

Fotografie: T.Branda