- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Divadelní vinobraní 2014

Divadelní vinobraní 2014 je úspěšně za námi. Nová divadelní vína byla pokřtěna výherci ankety Cena diváka 2013, kterými se stali herečka Zita Benešová a Aleš Petráš / s jeho maskou na čele jej zastoupila herečka Hana Marie Maroušková /. Po jejich divadelních rolích byla vína pojmenována a míří rovnou k našim divákům. Zakoupit je totiž můžete opět nejen ve vinárně U divocha, ale také v naší pokladně či divadelním klubu.

Letos se jedná o vybranou odrůdu bílého vína Müller Thurgau a červeného vína výběr z hroznů Modrý Portugal, které zvítězilo prestižní ocenění mezi obrovskou konkurencí českých a moravských 70 vín! Vína pokřtili také ředitel MDM Jiří Rumpík, jednatel Luboš Pitín a samozřejmě známý mostecký vinař Ivan Váňa.

Program VII. Divadelního vinobraní představil mimo jiné "fúzi" kapel Šrum Šrum a Krušnohorské dudácké kapely v novou společnou company Šrum Dud, nově se představili mrštní členové Studia mladých divadelníků působící při Divadle rozmanitostí, stejně jako jejich dospělí kolegové při Krvebraní - jinak hororové ukázce z pohádky Dracula. Zazněly také hity z muzikálu Hvězda na vrbě a další. A nechybělo ani pozvání na premiéru MDM Golem / 19.9. v 19.30 hod. / a Festival Young for young 2014 / 24.- 27.9. / vč. soutěže o vstupenky na festival. S prázdnou neodešly ale ani odvážné děti v kostýmech!

2. polovina divadelní sezony byla tedy zahájena, diváci přivítání, nejen burčák vypit a teď už hurá do hlediště. Těšíme se na vás!

Zleva: Vinař Ivan Váňa, Luboš Pitín, Zita Benešová, Hana Marie Maroušková alias Aleš Petráš a ředitel Jiří Rumpík

Foto: Tomáš Branda

foto