- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pozvání na večírek

Komedie Pozvání na večírek nejúspěšnějšího amerického dramatika posledních čtyřiceti let Neila Simona uvede Městské divadlo v Mostě 31. října v 19.30 hodin na Komorní scéně v režii Milana Schejbala.

Režisér zve diváky na výbornou komedii plnou slovního a situačního humoru spolu s možností zamyslet se nad vlastními vztahy, manželstvím, tolerancí a pochopením. V Pozvání na večírek není hlavních ani vedlejších rolí, všechny postavy zde mají stejný prostor. Možnost vrátit se na mosteckou scénu přivítala po patnácti letech i Anna Fixová, známá tvář ze seriálu Ulice.

V Mostě strávila na jevišti v dětských rolích několik let / D´Artagnan, Hobit, Čarodějův učeň ad./. V současné době je členem hereckého souboru Divadla Antonína Dvořáka v Příbrami, vidět ji můžete i v pražské 3D company nebo Komorní činohře. Hostuje také v pražském A Studiu Rubín.

Kromě Anny Fixové, budou složité, ale úsměvné vztahy rozplétat Veronika Valešová, Michaela Krausová, Jan Beneš, Vít Herzina a Jakub  Dostál.

Foto: Ladislav Šeiner