- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Z divadelního zákulisí - říjen 2015

Už v neděli 15. listopadu od 18.00 hodin vás čeká KLEVETĚNÍ  II. Návrat oblíbeného pořadu Reginy Razovové a jejích přísně utajených hostů bude tentokrát odtajněn! Věnovaný je totiž významnému životnímu jubileu herce Bohuslava Patzelta. Vstupenky zakoupíte zde.

V neděli 25. října oslavil 85. narozeniny známý výtvarník František Segert. V novodobé éře Městského divadla v Mostě působil jako scénograf, kde spolupracoval především s režisérem Zdeňkem Buchvaldkem. Připojujeme se ke gratulantům a přejeme ještě mnoho úspěšných tvůrčích let.

Do pátku 30. října mají zájemci poslední možnost navštívit interaktivní výstavu IQ Park v Divadle rozmanitostí. Výstava je zdarma!

Herečka Regina Razovová oslavila v sobotu 17. října své vlastní významné životní jubileum. Po představení Řidič paní Daisy na ni čekala ve foyer dlouhá fronta gratulantů. Přáli nejen herečtí kolegové, ale také vedení divadla a fanoušci z řad diváků. Nechyběly dary ani dobroty. Ještě jednou gratulujeme a přejeme spoustu dalších krásných rolí.

Nové Divadelní mosty právě vyšly! K návštěvě stejnojmenné rubriky na úvodní straně vás zve autor a editor v jednom herec Vítek Herzina.

Program celoevropské akce Noc divadel 2015 naplánované na 21. listopadu právě pilujeme a můžeme prozradit, že kromě kabaretu Na Poříčí dítě křičí... připravujeme lahůdku pro diváky, kterou ještě nezažili... Program naleznete zde.

Nový videospot na Předplatné 2016 jsme právě zveřejnili na našich stránkách i na Youtube a je to bomba... ! Podívejte se.

Herce Jiřího Krause v úterý po představení Postřižiny překvapili kolegové přímo na jevišti gratulací a přípitkem k jeho nedávným čtyřicátým narozeninám. Ještě jednou gratulujeme! Sám přitom ještě neslavil, neměl čas. Proč? Protože je pořád v divadle!

Zvukař Lukáš Koranda se stal poprvé otcem. Novopečený přírůstek do rodiny je krásná malá slečna Ema. Blahopřejeme!

Zájezdový říjen - tak můžeme nazvat celý měsíc, protože Divadlo rozmanitostí "se potká u Kolína" se svými diváky hned třikrát (možná dorazí i medvědi). Do zdejšího Městského divadla přiveze pohádkovou komedii Ať žijí duchové, kterou zde odehraje od 18. - 20. října. Ještě předtím ale stihne pohádku Sindibádova dobrodružství v příbramském divadle v sobotu 17. října od 17.00. Tomu se říká šňůra!

Absolutním vítězem Festivalu Young for young 2015 se stalo světoznámé drama Přelet nad kukaččím hnízdem naší činohry! K vzácné shodě došlo mezi studentskou porotou i diváky úplně poprvé. Dvojitá radost. Děkujeme všem divákům.
Více o hodnocení festivalu zde.

Autogramiáda čerstvých držitelů Ceny Forever young herečky Evy Klánové a herce Jaroslava Satoranského proběhne ve foyer během pauzy závěrečného festivalového představení Přelet nad kukaččím hnízdem.

Předplatné 2016 je právě v prodeji! Upozorňujeme na novinku - dvě nové předplatitelské skupiny! Příští rok se můžete těšit na Cabaret, Podivný případ se psem, Saturnina, Starce na chmelu, Past na Myši, Souborné dílo Williama Shakespeara a Charleyovu tetu.  Rezervovat předplatné můžete zde.

 

 

foto